ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO,
NAUDOJIMO IR SAUGOJIMO TVARKA

 

I. SLAPUKŲ POLITIKA

Mūsų Svetainė, kaip ir daugelis kitų, naudoja slapukus, kad būtų užtikrintas tinkamas bei efektyvus Svetainės veikimas ir lankytojai galėtų naudotis vartotojams pritaikytu patogiu naršymu.

Slapukai – nedideli tekstiniai failai, kuriuos Jūsų interneto naršyklė apsilankant mūsų Svetainėje patalpina Jūsų kompiuteryje, planšetėje arba kitame išmaniajame įrenginyje. Jie leidžia interneto Svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius.

Naudodama slapukus, Svetainė išsaugo informaciją apie vartotojo pasirinkimus ir teikiamas pirmenybes, todėl vartotojui vėl apsilankius Svetainėje arba iš vieno Svetainės puslapio perėjus į kitą nebereikia iš naujo atlikti nustatymų. Slapukai palengvina naršymą, o Svetainė tampa naudingesnė lankytojams.

Slapukai leidžia interneto Svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).

Slapukų būna skirtingų: laikinieji slapukai (arba seanso slapukai) – pašalinami, kai užveriama naršyklė; nuolatiniai slapukai – nepašalinami ir lieka tol, kol pašalinami aktyviais veiksmais arba kol baigiasi jų galiojimas.

Kaip pašalinti slapuką? Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet žinokite, kad išjungus slapukus, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto Svetainė veiktų kaip dera.

Išsamesnė informacija apie slapukus pateikiama šiame puslapyje: www.aboutcookies.org. Jame pateikiama išsami, nepriklausoma informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra Jūsų kompiuteryje.

II. SLAPUKŲ TIPAI

Būtinieji slapukai – šie slapukai Svetainėje yra būtini tam, kad Jūs galėtumėte naršyti ir naudotis Svetainės funkcijomis, pvz., įsiminti formose įvestą informaciją seanso metu, prieiti prie apsaugotų Svetainės vietų. Be šių slapukų taptų neįmanoma teikti tam tikras Svetainės paslaugas, ji veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų.

Veikimą gerinantys slapukai – šie slapukai renka informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi tam tikra interneto Svetaine, pavyzdžiui, kurie puslapiai lankomi dažniausiai, ar lankytojai iš tinklalapių gauna klaidų pranešimų ir kt. Šie slapukai nerenka informacijos, leidžiančios atpažinti Svetainės lankytoją. Visa šių slapukų renkama informacija yra anoniminė, bendrojo pobūdžio. Ji naudojama tik Svetainės veiklai pagerinti.

Funkciniai slapukai – šie slapukai leidžia interneto Svetainei įsiminti Jūsų pasirinkimus (vardas, kalba, regionas ar kt.) ir pasiūlyti patobulintas, Jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę. Šiais slapukais nėra stebima Jūsų naršymo veikla kitose interneto Svetainėse.

Reklaminiai, tikslinės rinkodaros slapukai – šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent Jums ir atitikti Jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad tai padėtų matuoti reklamos efektyvumą.

III. ASMENINĖS INFORMACIJOS NAUDOJIMAS

Įmonė saugo ir naudoja Jūsų Svetainėje paskelbtą asmeninę informaciją laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų bei kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą.

Įmonė gali rinkti ir panaudoti Jūsų asmens duomenis (pavyzdžiui, vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą bei kitą Svetainės registracijos formose nurodytą informaciją) savo paslaugų teikimui, vidinių ataskaitų bei tiesioginės rinkodaros tikslais. Kai kurie Jūsų asmens duomenys gali būti naudojami siekiant geriau pritaikyti Svetainės turinį Jūsų poreikiams. Naudodama Jūsų asmens duomenis, Įmonė turi teisę juos pateikti trečiosioms šalims tik konkrečios paslaugos teikimo tikslu. Įmonė neatskleidžia trečiosioms šalims Jūsų asmens duomenų jokiais kitais atvejais, prieš tai negavusi išankstinio Jūsų sutikimo, išskyrus Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytus atvejus.

Įmonė neatsako už Jūsų asmens duomenų tvarkymą tretiesiems asmenims priklausančiose interneto Svetainėse, taip pat ir tais atvejais, kai į jas Jūs patenkate per Svetainėje pateiktas nuorodas.

Asmeniniai duomenys yra saugomi nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo ir neleistino naudojimo. Jūs turite teisę žinoti, kaip panaudojama Jūsų asmeninė informacija. Jeigu ši informacija yra klaidinga, nebaigta ar netinkama, prašome pranešti apie tai Įmonės kontaktų puslapyje nurodytais duomenimis. Jūs turite teisę bet kuriuo metu pareikalauti, kad Įmonė ištaisytų ar sunaikintų Jūsų pateiktus asmens duomenis arba sustabdytų tokių duomenų naudojimą. Kilo klausimų ar turite pastebėjimų? Rašykite mums el. paštu adresu: neringa@vitalpharma.lt